Szukasz auta firmowego? Weź nowe w leasing!

Samochód osobowy

Zdecydowanie najchętniej leasingowane są właśnie samochody osobowe. Wszystko dlatego, że oferta ta skierowana jest do firm z każdej gałęzi gospodarczej i o najróżniejszych rozmiarach. Umowę na leasing aut zawierają zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i największe korporacje. Oczywiście, skala, jaką będzie obejmowała taka umowa jest zdecydowanie inna. W pierwszym przypadku będzie to jedno auto, w drugim cała flota samochodów. Co więcej, warunki będą również nieco inne, jednak to niekoniecznie musi zależeć od wielkości firmy. Niemniej jednak, to właśnie leasing aut jest najpopularniejszą formą pozyskiwania nowych pojazdów do firmy. Leasing samochodów, mimo niesamowicie rozwiniętego sektora leasingowego, nadal wiedzie prym i to po auta najczęściej zgłaszają się firmy.

Staż i przychody

Jeśli chodzi o leasing aut lub jakikolwiek inny leasing to zdecydowanie najważniejsze dla firm leasingowych jest to, jaki firma ma staż i jakie dochody przynosi. Im lepsze będą te dane tym lepsze warunki otrzyma dany klient. Jeśli jednak chodzi o floty samochodów to firmy leasingowe ciągle prześcigają się w wyścigu o klienta. Oferowane są szeregi dodatków i jeszcze bardziej atrakcyjne warunki, które mają na celu zachęcić do skorzystania z oferty. Bardzo popularne są umowy na leasing aut wraz z pełnym serwisem, dzięki czemu osoby, które użytkują takie auta nie muszą się niczym przejmować, bo za wszelkie przeglądy i wymiany odpowiada właśnie firma leasingowa. Trzeba jednak pamiętać o tym, że klient indywidualny (osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą), jak i duże firmy (korporacje leasingujące całe floty aut) są równie ważne dla firm oferujących finansowanie przez leasing.

Pozostałe pojazdy

Oczywiście leasing aut pozwala także na uzyskiwanie na mocy tych umów pojazdów ciężarowych, transportowych i specjalistycznych. Zdecydowanie najczęściej leasingowane są te pierwsze. Korzystają z nich firmy, które zajmują się przewozem towarów na terenie kraju, jak również i międzynarodowo. Dzięki temu mają dostęp do najnowszych modeli pojazdów bez konieczności dużej jednorazowej inwestycji. Jeśli chodzi o pojazdy transportowe to korzystają z nich firmy zajmujące się przewozem osób. Wysoki standard przy takich usługach pozwala na zyskanie olbrzymiej bazy klientów, którzy będą wracać ze względu na świetne warunki i wygodę, więc leasing aut przewozowych jest bardzo korzystny dla firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

six + six =